GA JE MEE OP ONTDEKKINGSTOCHT OM TE LEREN HEALEN?

Als je nieuwsgierig bent naar hoe je kunt healen is het fijn om in een kleine veilige setting kennis te maken met basis technieken. Laat jezelf onderdompelen in de effecten van healing en praat er met gelijkbestemden over.
Je krijgt technieken aangereikt die we gaan oefenen én ik leg je uit hoe je jezelf kunt healen.
In deze cursus krijg je technieken aangereikt die we gaan oefenen én ik leg je uit hoe je jezelf kunt healen. Op 3 avonden gaan we als groep samen spelenderwijs aan de slag met praktische handvatten en makkelijk te begrijpen en uit te voeren technieken.
We gaan stap voor stap naar theorie kijken, oefeningen doen en ervaren welke healer in jou schuilt.
Daarna kun je wat basis healing aan anderen geven.
Voorwaarden
Er zijn geen voorwaarden, iedereen mag zich inschrijven.
Opzet van de workshop
- Locatie: Dorpstraat 120 in Veldhoven.
- We komen eens per week bij elkaar.
- De cursus is verdeeld over 3 avonden, van 20.00-21.30 uur.
- Data: nog in te plannen
- Investering: EUR 115,00 p.p.
- Steeds op dezelfde dag van de week.
- We zijn met een kleine groep (maximaal 5 personen).
Wat je leert?
- Wat healing is.
- Praktische handvatten bij healen.
- Een basistechniek om op een mooie manier kanaal te zijn van liefdevolle energie en licht.
- Oefeningen die je thuis na de cursus zelf kunt blijven gebruiken.
Je ontvangt tijdens de cursus een schriftje waarin je aantekeningen kunt maken. Koffie, thee, water en wat lekkers staan gratis voor je klaar.
Er is ruimte om met de groep te kijken waar extra behoefte is om dieper op informatie of oefeningen in te gaan. Doe jij ook graag mee aan de cursus? Schrijf jezelf dan hieronder in.